PL EN DE

Aktualności

1 2

Wzmacniacz analogowy z funkcją sumatora

Data: 2023-08-01

ZEPWN oferuje wzmacniacz analogowy typu A3 BCM z funkcją sumatora do czterech czujników tensometrycznych. Szczegóły w zakładce wzmacniacze pomiarowe.

Czytaj więcej  

Nadajnik Bluetooth do czujników tensometrycznych

Data: 2023-03-30

ZEPWN wprowadził do swojej oferty moduł telemetryczny nadajnika w technologii Bluetooth do czujników tensometrycznych.
Jako odbiornik dla tego modułu użytkownikowi służy smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS.
Szczegóły w zakładce Telemetria.

Czytaj więcej  

Zmiana nazwy firmy

Data: 2022-03-07

Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 lutego 2022 nastąpiło przekształcenie naszej firmy ZEPWN J. Czerwiński i Wspólnicy Sp. J. w firmę ZEPWN sp. z o.o. sp.k., wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000955567.
Adres, NIP i REGON spółki pozostają bez zmian.

Czytaj więcej  

Programowalny wzmacniacz dla czujników tensometrycznych

Data: 2021-10-27

ZEPWN wprowadził do swojej oferty programowalny wzmacniacz na szynę DIN typu CL11D do czujników tensometrycznych. Jego parametry mogą być modyfikowane przez użytkownika przez złącze USB. Wzmacniacz jest oferowany w wersji prądowej lub napięciowej a częstotliwość próbkowania obejmuje zakres od 125 Hz aż do 32 kHz.

Czytaj więcej  

Nowy opóźnieniomierz CL177

Data: 2020-12-02

Nowy opóźnieniomierz CL177 do sprawdzania skuteczności hamulców w pojazdach samochodowych, motocyklach i ciągnikach rolniczych uzyskał certyfikat ITS i może stanowić wyposażenie SKP. Oprócz standardowej kontroli hamulców, opcjonalne dodatkowe czujniki umożliwiają zastosowanie CL177 w pojazdach przystosowanych do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Czytaj więcej  

Miernik CL166

Data: 2019-11-05

ZEPWN wprowadził do oferty cyfrowy miernik CL166 do jednokanałowych pomiarów siły, masy lub momentu z czujników tensometrycznych lub przemieszczenia z czuników potencjometrycznych.
Miernik wyświetla mimimum i maksimum, umożliwia uśrednianie i zapamiętywanie w nieulotnej pamięci do 2047 wyników pomiarów i korekcję nieliniowości czujników oraz zapamiętanie parametrów kalibracyjnych dla 127 czujników.
CL166 jest łatwy w programowaniu i umożliwia komunikację z komputerem przez łącze USB.

Czytaj więcej  

Realizacje stanowisk do wzorcowania kluczy dynamometrycznych

Data: 2019-01-03

Firma ZEPWN J. Czerwiński i Wspólnicy wykonała stanowiska pomiarowe do wzorcowania kluczy dynamometrycznych o maksymalnym zakresie momentów 1500 Nm dla Okręgowego Urzędu Miar w Bydgoszczy oraz dla Okręgowego Urzędu Miar we Wrocławiu.

Czytaj więcej  

Pożegnanie

Data: 2018-12-11

Z przykrością informujemy, że założyciel firmy ZEPWN, nasz wieloletni szef i mentor, wcześniej konstruktor w Instytucie Lotnictwa, inżynier Jerzy Czerwiński odszedł po ciężkiej chorobie w dniu 6 grudnia. Będzie nam go bardzo brakowało.

Czytaj więcej  

Przewodnik po produktach techniki ważenia

Data: 2018-02-02

Dla wygody wyszukiwania elementów do konfigurowania systemów wagowych zamieszczamy krótki przewodnik po oferowanych produktach techniki ważenia firmy Utilcell. Plik jest dostępny w zakładce Oferta / Wagi i systemy wagowe.

Czytaj więcej  

Modernizacja maszyn wytrzymałościowych Politechniki Opolskiej

Data: 2017-10-10

Na zlecenie Politechniki Opolskiej ZEPWN dokonał modernizacji maszyn wytrzymałościowych ZDM 2,5 oraz ZDM 10.
W miejsce funkcjonujących wcześniej grawitacyjnych układów pomiarowych zamontowane zostały specjalnie zaprojektowane belki nośne umożliwiające pracę maszyn zarówno na ścisk jak i na rozciąg.
Maszyny zostały wyposażone w czujniki wzorcowe klasy 00 produkcji ZEPWN wraz z adapterami umożliwiającymi wykorzystanie oryginalnego oprzyrządowania maszyn oraz w liniały mierzące przesunięcie trawersy z dokładnością 0,001mm. Dodatkowo maszyny zostały wyposażone w ekstensometry cyfrowe zakładane na próbki.
Czujniki współpracują z układem pomiarowym, który jest połączony z komputerem. Rejestracja wyników odbywa się za pomocą programu komputerowego CL BWM.

Czytaj więcej  
1 2