PL EN DE

O nas

Zakład Elektroniki Pomiarowej Wielkości Nieelektrycznych zainicjował swoją działalność na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku w stworzonym przez inżyniera Jerzego Czerwińskiego zespole o wiedzy i doświadczeniu ugruntowanym podczas wieloletniego okresu zatrudnienia w Instytucie Lotnictwa. W kolejnych latach do zespołu dołączyła doskonale wykształcona młoda kadra.

ZEPWN jest jedynym polskim producentem klasyfikowanych wzorców siły i momentu.

Urządzenia kontrolno-pomiarowe produkowane przez ZEPWN reprezentują sobą wysoki światowy standard i doskonała precyzję. Produkty ZEPWN pracuja z powodzeniem w wielu placówkach naukowych i ośrodkach badawczo-rozwojowych w kraju i za granicą, kontrolują parametry techniczne i sterują procesami produkcyjnymi w licznych zakładach wytwórczych. Wzorce ZEPWN z dziedziny siły i momentu, zbudowane z wykorzystaniem produkowanych przez firmę przetworników i urządzeń pomiarowych, stanowią liczącą się ofertę dla jednostek akredytowanych w zakresie kontroli i sprawdzania siłomierzy oraz momentomierzy.

Aparatura do pomiaru wielkości nieelektrycznych oferowana przez naszą firmę budowana jest z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i podzespołów półprzewodnikowych najnowszej generacji, co w efekcie daje do Państwa dyspozycji nowoczesne konstrukcje, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Przez lata działalności ZEPWN nasze produkty stały sie symbolem niezawodności oraz najwyższej jakości, czego dowodem są 24-miesięczna gwarancja i stały serwis pogwarancyjny. Nieodpłatnie nasz zespół pomoże Państwu sprecyzować parametry nabywanej aparatury kontrolno-pomiarowej i dobrać ich optymalną konfigurację. Służymy naszym doświadczeniem oraz deklarujemy współpracę aż do uzyskania ostatecznego, pozytywnego efektu końcowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w zakładce "Oferta". Poza wymienionymi tam wyrobami produkujemy również dedykowane urządzenia oraz systemy pomiarowe dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji na temat produktów, którymi są Państwo zainteresowani.

________________________________________________________________________________________
Status i dane firmy

W dniu 23.02.2022 firma ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy - sj. została przekształcona w firmę ZEPWN sp. z o.o. sp.k.
Spółka posiada NIP 1251472889 i REGON 141231581.